خدمات

1- تست هیدرواستاتیک و شارژ اتوماتیک :
به جهت اعتقادی، حفاظت از محیط زیست، سلامت پرسنل و رعایت استاندارد در اطفاء حریق ایجاب می کند شارژ و تست هیدرواستاتیک کپسـول های آتش نشانی به روش اتوماتـیک انجام پذیـرد، که با افتخار اعـلام می داریـم جزو اولین های کشور در زمینه شارژ اتوماتیک با استاندارد های لازم بوده و هستیم.

2- سیستم های اعلام حریق اتوماتیک :
سیستم های اعلام حریق اتوماتیک در جهت حفظ ارزش های انسانی، سرمایه، تفکرات و اندیشه ها در رسیدن به اهداف متعالی مدیریتی و سازمان های تابعه می باشد که لازم است در مجتمع مسکونی، بیمارستان ها، فرودگاه ها واحد های صنعتی و … نصب و راه اندازی شود تا علاج واقعه را قبل از وقوع بنماید.
ارائه دهنده انواع مراکز کنترل سیستم های اعلام حریق اتوماتیک :
کانونشنال ( زونی )
آدرس پذیر هوشمند
تحت شبکه
میمیک پانل
سیستم های F&G
و …

3-سیستم های اطفاء حریق اتوماتیک :
سیستم های اطفاء حریق اتوماتیک جهت حفظ جان و مال مردم و مملکت در مجتمع های مسکونی، بیمارستان ها، فرودگاه ها، واحد های صنعتی و … قابل نصب و راه اندازی بوده تا علاج واقعه را قبل از وقوع بنماید.
ارائه دهنده انواع سیستم های اطفاء حریق اتوماتیک :

سیستم های اطفاء آبی:
انواع اسپرینگلر و شیرآلات جهت سیستم های تر، خشک، فوم و کف و …
پمپ آتش نشانی

سیستم های اطفاء اتوماتیک گازی :
گاز دی اکسید کربن
انواع گازهای شیمیایی FM200 , HFC-125 , FE-13 , FE-25 , FE-36 و…
اطفاء حریق مه ساز Water Mist
اطفاء حریق پودری

4- HSE:
ایمن فراز پیـشگام در نظامنامه خود حفظ محیط زیست و سلامت جامعه را یکی از اهداف مهم شرکت قلمداد نموده اسـت و اعتـقاد راسـخ دارد، انـسان سالم محور توسعه پایدار می باشد. پس بکوشیم ایمنی محیط کار و زندگی و پویایی در سلامت و بهداشت و تلاش برای حفاظت از محیط زیست را در سراسر کشور نهادینه کنیم

5- لوازم جانبی :
لوازم جانبی اتش نشانی دارای اهمیت ویژه ای در این حرفه می باشد و تولید کنندگان این محصولات باید از تخصص و دانش فنی لازمه برخوردار باشند که شرکت ایمن فراز پیشگام جهت رضایت مشتریان خود در تولید و عرضه این لوازم نقش به سزایی داشته و اعلام آمادگی می نماید.

6-تجهیز خودرو های آتش نشانی :
با هدف ارائه خودروهای پیشرفته ی آتش نشانی، شرکت ایمن فراز پیشگام با تجهیز خودرو های آتش نشانی، پیشرو، امداد و نجات، پالایشگاهی حرکت جدیدی را آغاز نموده است و رسیدن به اهداف بلند شرکت و بومی سازی آماده هرگونه خدمت رسانی به ارگان های محترم و شهرداری ها می باشد.

7- حمل و نقل :
وجود نظم و انضباط در واحدهای خدماتی و تولیدی از اصلی ترین مسائل به شمار می رود که ایمن فراز پیشگام جهت حفظ موقعیت شرکت و پشتیبانی و خدمات پس از فروش و رعایت استانداردهای لازم با پرسنلی مجرب و کارآزموده و حمل و نقلی منظم در خدمت مشتریان محترم می باشد

تماس با ما